Prezent na chrzest dla dziewczynki z personalizacja

Prezent na chrzest dla dziewczynki z personalizacją

Prezent na chrzest dla dziewczynki z personalizacją Prezent na chrzest dla dziewczynki z personalizacja

Prezent na chrzest dla dziewczynki z personalizacją – to najbardziej popularna forma upominku. Wraz z urodzinami i Komunią, moment chrztu należy bowiem do najważniejszych momentów w życiu dziecka.  W związku z tym, by zachować niezatarty ślad po tych wszystkich ważnych uroczystościach, każdą pamiątkę możemy spersonalizować.

Na przykład, personalizowany upominek na chrzest dla dziewczynki może przybrać formę przepięknej, baśniowej karocy. Po pierwsze, jest to niezwykle fantazyjna skarbonka. Po drugie, jest na niej miejsce na wygrawerowanie okolicznościowej dedykacji. Z pewnością karoca będzie więc uroczym prezentem dla niejednej małej księżniczki.

Podobnie jak skarbonka-karoca, dwie karoce ciągnięte przez pięknego rumaka również cieszą się wielką popularnością. Dlaczego? Ponieważ każda z karoc jest przeznaczona na niezwykłe skarby małej księżniczki. Oczywiście jest to jej pierwszy ząbek i pierwszy loczek włosków. Czyż nie warto ich przechować w ten oryginalny sposób? Dedykacja wygrawerowana na karocy doda upominkowi jeszcze większej wartości.

Następnie, jako upominek na chrzest dziewczynki, proponujemy posrebrzaną skarbonkę "pszczółkę". Chrzestni wszystkich Maj sprawią swojej chrześnicy unikalną pamiątkę. Oczywiście na tej skarbonce można również wygrawerować specjalną dedykację dla maleńkiej, ukochanej pszczółki.

Ponadto ramka na zdjęcie dziewczynki w zestawie z pudełeczkami na jej pierwszy ząbek i pukielek jest również bardzo oryginalnym prezentem. Oprócz tego, ten różowy komplet wyróżnia się uroczą estetyką i elegancją. Być może dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem chrzestnych i dziadków. Co więcej, komplet można spersonalizować albo grawerem bezpośrednio na pudełeczku albo tabliczka umieszczoną z tyłu ramki.

Jednak największym sukcesem cieszy się pozytywka – szkatułka balerina, która hipnotyzuje wszystkie pokolenia. Niewątpliwie, gracja tańczącej baletnicy zachwyci także każdą małą dziewczynkę. Dlatego właśnie zaczarowana szkatułka – pozytywka jest wspaniałym prezentem na jej chrzest. Tym bardziej, że dwa serduszka na szkatułce ofiarują wiele miejsce na specjalne dedykacje.

Najbardziej godnym uwagi jest fakt, że grawerowanie na produkcje jest bezpłatne. Radzimy więc skorzystać z tej wyjątkowej opcji.

Prezent na chrzest dla dziewczynki z personalizacja

abeille.com.pl