Prezent na chrzest dla chlopca z personalizacja

Prezent na chrzest dla chłopca z personalizacją

Prezent na chrzest dla chłopca z personalizacją  Prezent na chrzest dla chlopca z personalizacja

Prezent na chrzest dla chłopca z personalizacją – to propozycja sklepu "abeille". Co więcej, wszystkie proponowane upominki są posrebrzane. Oprócz tego grawer na nich jest bezpłatny. Warto więc skorzystać z tej opcji.

Najpierw, jako personalizowany prezent na chrzest chłopca "abeille" sugeruje lokomotywę z dwoma wagonikami. Jeden z wagoników jest przeznaczony na pierwszy ząbek, drugi na pierwszy pukielek dziecka. Ze względu na swoją oryginalność pamiątka ta cieszy się wielkim powodzeniem wśród chrzestnych. Być może słynny wierszyk Tuwima też ma tu coś do powiedzenia. Jednak niezależnie od tego, lokomotywa z wagonikami jest upominkiem godnym zainteresowania.

Podobnie jak skarbonka Garbus. Właśnie ten kultowy model auta przyciąga uwagę wielu gości zaproszonych na chrzest. Ponadto ta oryginalna idea ma swój dodatkowy atut. Łączy się bowiem z małą inwestycją, która znacznie wzrośnie, ponieważ z biegiem lat Garbusik będzie nabierał coraz większej wartości. Dlaczego więc nie zamienić go w unikalną pamiątkę?

Personalizowany upominek na chrzest chłopca może przybrać również formę skarbonki "Ford". W odróżnieniu od Garbusa, ta stara wersja auta nie jest pospolita i wyróżnia się od wszystkich innych modeli samochodów. Nic więc dziwnego, że także przyciąga uwagę jako upominek. Z pewnością dla dziecka stanie się cenną i szczególną pamiątką. Zwłaszcza, że powrót do minionych epok motoryzacji budzi zawsze u wszystkich szczególną nostalgię. 

Godnymi uwagi są również następne propozycje prezentów. Oczywiście chodzi o koparkę i wóz strażacki. Te pojazdy zawsze przyciągną uwagę każdego chłopca w każdym wieku. Oczywiście najbardziej tych najmłodszych. Oprócz tego koparka i wóz strażacki będą łączyły się nie tylko ze świetną zabawą. Jednocześnie, jako skarbonki, zgromadzą pierwsze oszczędności. Dlaczegóż nie dać chłopcom szansy na zrealizowanie pierwszych marzeń w ten niezwykle oryginalny sposób?

Innymi słowy, każdy z tych prezentów zamieni się w piękną, cenną i unikalną pamiątkę chrztu, jeśli pozostawi się na nim okolicznościową dedykację w postaci graweru.

Prezent na chrzest dla chlopca z personalizacja

 

abeille.com.pl