album na chrzciny dla chlopca

Prezent dla oseska

Prezent dla oseska  prezent dla oseska

Prezent dla oseska w postaci albumu na zdjęcia jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Dlaczego? Dlatego, że wszystkie zdjęcia noworodka są wielkimi rodzinnymi skarbami. Z pewnością każdy rodzinny fotograf zadba o to, by utrwalić pierwsze momenty życia ukochanego maluszka. Jednak pierwszym fotografem każdego maleństwa jest często mama. Zatem album na zdjęcia sprawi jej wiele przyjemności. Będzie już miała bowiem pod ręką specjalne miejsce na wyeksponowanie cennych zdjęć.

Tym bardziej, że właśnie ten album, jako pamiątka z momentu narodzin, jest wyjątkowo ładny i elegancki. Po pierwsze, album prezentuje się jest bardzo efektownie. Okładki są poryte lnem w kolorze białym. Ponadto, tytułową stronę zdobią trzy dyskretne ikonki (wózeczek, miś i konik na biegunach). Właśnie te urocze elementy od razu wskazują na typowo dziecięcy charakter  albumu. Po drugie, w jego wnętrzu znajduje się elegancki papier w kolorze powlekany przeźroczystą folią. Co więcej, w albumie można umieścić 48 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm. W ten sposób cała bogata kolekcja bezcennych fotografii noworodka będzie zabezpieczona w uroczy i elegancki sposób.

Godnym uwagi jest fakt, do albumu można dołączyć wygrawerowaną okolicznościową tabliczkę za dodatkowa opłatą. Jej cena zależy od wymiarów  (długości tekstu).  Zatem zapraszam do zapoznania się z cennikiem w sklepie "abeille", w rubryce "grawerowanie na tabliczce".

Warto też podkreślić, że każda tabliczka ma od spodu taśmę przylepną. Oprócz tego,  jest ona dołączana do zamówienia oddzielnie, aby każdy mógł ja umieścić w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu.

Jeszcze więcej albumów (w tym posrebrzanych) można obejrzeć na stronie sklepu "abeille". Każdy z nich prezentuje się jako bardzo elegancki upominek dla noworodka. Ze względu na jego przeznaczenie można go śmiało podarować albo na narodziny, chrzest albo urodziny dziecka.

Innymi słowy, wszystkie albumy proponowane przez "abeille" – to super prezent dla każdego niemowlaka. Z pewnością, z czasem zamieni się w piękną pamiątkę.

prezent dla oseska

Maja

abeille.com.pl