co dla dziecka na roczek

Co dla dziecka na roczek

Co dla dziecka na roczek

co dla dziecka na roczek

Co dla dziecka na roczek? "Abeille" może podsunąć mnóstwo pomysłów. Oprócz tego, każda z propozycji jest niezwykle efektowna i oryginalna. I to niezależnie od tego, czy upominek jest w tradycyjnym czy nowoczesnym stylu. Innymi słowy, prezenty są nie tylko wyjątkowe i ale i wyjątkowo eleganckie.

Na przykład, jedną z najbardziej osobliwych pamiątek jest skarbonka w postaci piłki nożnej.  Oczywiście, jest to prezent dla chłopca. A jeśli mu ją tak podarować z okazji pierwszych urodzin? Przecież większość mężczyzn interesuje się piłką nożną. Dlatego, dla chrzestnego będzie to świetna okazja by symbolicznie przekazać tę pasję nowemu pokoleniu. Poza tym, może się też zdarzyć, że podarowana futbolówka będzie zwiastunem przyszłości. Któż bowiem może wiedzieć czy chłopczyk nie okaże się przyszłym Lewandowskim? Nigdy nic nie wiadomo.

Na uwagę zasługuje również fakt, że piłka jest jednocześnie skarbonką. Czy nie przyjemnie będzie zbierać w niej  pierwsze oszczędności? Ponadto, skarbonka jest posrebrzana i można na niej pozostawić pamiątkową dedykację. To własnie dzięki niej pierwsze urodziny chłopczyka wpiszą się nierozerwalnie w jego życie.

Jeśli chodzi o spersonalizowanie futbolówki, to można na niej bezpośrednio wygrawerować małą, pamiątkową dedykację. I co najważniejsze, grawer jest bezpłatny. Niewątpliwie warto więc skorzystać z tej możliwości.

Przykłady graweru poniżej:

 

co dla dziecka na roczek

 

Na zakończenie należy dodać, że oprócz futbolówki istnieje również skarbonka w formie buta piłkarskiego. W związku z tym, wybór nie jest łatwy. Tym nie mniej jednak, każdy z upominków, będzie z pwnością udaną pamiątką dla każdego chłopca.

Warto też podkreślić, że w kolecji  sklepu jest jeszcze więcej podobnych, fantazyjnych upominków. I nie tylko dla chłopców. Dla dziewczynek również! I nie tylko na roczek, ale także na narodziny i chrzest. Być może każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. W związku z tym, zapraszamy do ich obejrzenia.

 

co dla dziecka na roczek

Prezenty dla dzieci na narodziny, chrzciny, urodziny

abeille.com.pl