prezent dla niemowlaka z imieniem

Prezent dla niemowlaka z imieniem

Prezent dla niemowlaka z imieniem

sklep z upominkami dla dzieci

Oczywiście, prezent dla niemowlaka z imieniem jest wręczany albo z okazji jego narodzin albo chrztu. Ponieważ są to wyjątkowe momenty, dlatego upominki powinny być równie unikalne. W związku z tym, mały, rodzinny sklep "Abeille" proponuje właśnie takie oryginalne prezenty, które w szczególny sposób upamiętnią te wydarzenia. 

Dlaczego jedną z ciekawszych propozycji jest właśnie ta pozytywka ?

Ponieważ kojarzy się wszystkim ze słodkim dzieciństwem. I w tym, prawdopodobnie, nikt się nie myli. Przecież już parę wieków temu, ciche dźwięki melodyjki usypiały dzieci do snu! Co najważniejsze,  urok grającej skrzyneczki wcale nie przepadł. Z pewnością, można ją więc podarować każdemu maluszkowi nawet i dziś taki prezent nie tylko z wygrawerowanym imieniem, ale całą dedykacją.

Tym bardziej, że pozytywka jest wyjątkowo urzekająca. I oprócz tego, przeznaczona tylko dla niego! A to, przede wszystkim, dzięki 4 zdjęciom maluszka, które są głównym, dekoracyjnym elementem pozytywki. Co więcej, jego buźka znajdzie się w otoczeniu miłych, dziecięcych ornamentów na białym tle.

Godnym uwagi jest fakt, że pozytywka jest posrebrzana. Podobnie jak zabawny misio zdobiący wieczko. Jeśli chodzi o wnętrze, to jest wyłożone eleganckim welurem. Przede wszystkim jednak trzeba podkreślić, że we wnętrzu pozytywki można przechować największe skarby maluszka. Na przykład, jego pierwszy pukielek lub pierwszy ząbek. 

prezent dla niemowlaka z imieniem

Jeśli chodzi o spersonalizowanie pozytywki, to grawer jest możliwy na  tabliczce . Po wygrawerowaniu na prezencie nie tylko imienia dziecka ale i całej dedykacji na tabliczce, którą umieszczamy na wewnętrznej stronie wieczka (ja na zdjęciu obok) upominek dla niemowlaka zyska na swojej wartości. I co najważniejsze, zamieni się w piękny, niezapomniany i cenny ślad szczęśliwego dzieciństwa. Pozytywka ze szatułką wspomnień oraz wygrawerowanym nie tylko imieniem niemowlaka, ale również jego zdjęciami będzie miłym upominkiem zarówno dla nowonarodzonego dziecka jak również na                                                                                                                                  jego chrzciny.

Na zakończenie warto dodać, że sklep "Abeille"  podaje przykłady dedykacji o charakterze religijnym i niereligijnym.

 

prezent dla niemowlaka z imieniem

abeille.com.pl