Pozytywki dla dzieci na narodziny chrzest i inne-okazje

Pozytywki dla dzieci na narodziny, chrzest i inne okazje

Posrebrzane pozytywki dla dzieciprezenty na narodziny chrzest roczek

Posrebrzane pozytywki dla dzieci na narodziny, chrzest i inne okazje – to osobliwe, jednak nadzwyczajne prezenty. Dlaczego? Z wielu względów.  Po pierwsze, są to upominki ponadczasowe. Przecież te mechaniczne melodyjki wprawiły w zachwyt już tyle pokoleń! Czy nie warto więc podtrzymać tę starą tradycję? Tym bardziej, że zawsze wywołają wielkie wrażenie. Po drugie, te mechaniczne instrumenty przybierają oryginalne i nieoczekiwane formy. Na przykład takie, jakie proponuje dziś "Abeille".

Posrebrzane pozytywki dla dzieci na narodziny

 Ponieważ narodziny dziecka są najpiękniejszym momentem w życiu każdej  rodziny, dlatego trzeba uczcić to wydarzenie w niepowtarzalny sposób. Czy to grające pudełeczko wygrywające miłą, przytulną kołysankę.nie jest właśnie takim odpowiednim upominkiem? Niewątpliwie tak. Po pierwsze, z każdej strony skarbonki można umieścić unikalne zdjęcia nowrodka. Następnie, w szkatułce można przechować też cenne pamiątki z dzieciństwa. Na przykład pierwszy ząbek i pierwsze włoski dziecka, co przydaje upominkowi bezcennej wartości. Jeśli zaś wziąć pod uwagę estetykę pozytywki, to ozdobne elementy dyskretnie podkreślają słodki, dziecięcy świat. Oczywiście szczególną uwagę przyciąga mały miś siedzący na wieczku posrebrzanej pozytywki.

Ponadto należy dodać, że jej wnętrze jest wyścielone eleganckim welurem. Godnym uwagi jest również to, że pozytywka na narodziny dziecka jest dostępna również w wersji dla chłopca. To znaczy w kolorze niebieskim.

Posrebrzane pozytywki dla dzieci na chrzest

Chrzciny dziecka sa wymarzonym momentem by podarowac mu jedna z posrebrzanych pozytywek:

  •  Pozytywka  ze skarbonką. Jej główną zaletą jest to, że kręcący się pod melodyjkę miś jest jednocześnie skarbonką. Oprócz tego dosyć pojemną. Dlatego ta podwójna funkcja niewątpliwie wpływa na atrakcyjność upominku.  Poza tym, istotne są także inne zalety tej pozytywki. Po pierwsze, sympatyczny miś posiada wielkie serduszko. Niewątpliwie podkreśla to afektywną stronę upominku.  Po drugie, pozytywka wygrywa melodyjkę "La vie en rose", co również jest odbiciem uczucia miłości do ukochanego maluszka. Być może z tego właśnie względu miś cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem rodziców chrzestnych.
  • Pudełko wspomnień z pozytywką. Ta grająca szkatułka jest niezwykle cenna ze względu na jej zawartość.  Przeznaczona jest bowiem na pamiątki związane z dzieckiem.  Na przykład, opaskę identyfikacyjną noworodka, pierwszy ząbek, pierwszy pukielek i wiele innych śladów dzieciństwa. Grajacą duszą pozytywki, jest  znana piosenka "Twinkle, Twinkle little star". To ona właśnie utuli do snu każde maleństwo.
  • Posrebrzana pozytywka z baleriną to wyjątkowy upominek dla dziewczynki. Dlaczego? Ponieważ wręczona na chrzciny, pozostanie cennym prezentem na całe życie. Czy baletnica tańcząca pod melodię "Dla Elizy" nie zachwyci bowiem dziewczynki w każdym wieku? Tym bardziej, że pozytywka jest jednocześnie szkatułką. Można więc w niej przechować wiele przedmiotów. Na przykład medaliki, łańcuszki lub biżuterię oraz wiele innch rzeczy. O tym jednak zadecuduje właścicielka grającej szkatułki.

Personalizacja posrebrzanych pozytywek dla dzieci

Oczywiście, wyżej wymienione posrebrzane pozytywki dla dzieci na narodziny, chrzciny i inne okazje można spersonalizować. W jaki sposób? Grawerując dedykację bezpośrednio na pozytywce. Tak jest w przypadku pozytywki z tańczącą baleriną, gdzie okolicznościowe życzenia można wygrawerować aż na 3 serduszkach! Podobny, bezpośredni  grawer można wykonać na pozytywce z misiem, gdzie duże serduszko pozwala na wpis dedykacji. Jeśli zaś chodzi o pozytywkę w formie szkatułki na pamiątki – to grawer dedykacji jest wykonany na tabliczce.  Następnie, tabliczkę nakleja się na spodzie wieczka i jest dobrze widzialna po otwarciu pozytywki.

Należy dodać, że "Abeille" proponuje przykłady różnych sentencji i dedykacji o religijnym i niereligijnym charakterze.

Podsumowując, posrebrzane pozytywki dla dzieci na narodziny, chrzciny i inne okazje – to z pewnością piękne i unikalne upominki. Najpierw, melodyjki wygrywane przez pozytywki wprowadza maluszka do pięknej krainy snów. A  to przecież jest sprawdzony i niezawodny sposób na uśpienie dziecka. Następnie, w miarę upływu czasu grające szkatułki wprawią w zachwyt każdą dziewczynkę i każdego chłopca, a potem zamienią się w obiekt nostalgicznych wspomnień z dzieciństwa. Tajemnicza magia pozytywek jest bowiem wieczna.

Jednak nie tylko wymienione wyżej okoliczności są dobrą okazją do podarowania posrebrzanych pozytywek. Są także inne okazje. Na przykład, oprócz chrzcin i narodzin, szkatułkę pozytywkę z tańczącą baleriną można podarować dziewczynce również na kolejne urodziny lub Komunię.

Inne prezenty na narodziny, chrzest i roczek

Oczywiście, oprócz posrebrzanych pozytywek na narodziny i chrzest sklep "Abeille" proponuje wiele innych prezentów dla najmłodszych dzieci. Na przykład bogaty wybór posrebrzanych skarbonek dla chłopców i dziewczynek. Wśród nich, różne pojazdy (auta, statek, hekikopter, koparka, wóz strażacki, lokomotywa), "karoca dla księżniczki" i wiele innych.

Niewątpliwie wśród innych prezentów uwagę przyciągają puzderka szkatułki na pamiątki. Te upominki są również niezwyle cenne ponieważ są przeznaczone na pierwszy ząbek i pukielek maluszka. Jeśli szkatułki są większe, to można w nich przechować wiele innych skarbów dziecka. Na przykład opaskę identyfikacyjną, zdjęcia z narodzin, metryczkę itp. Oczywiście najlepiej je wręczyć na narodziny i chrzciny dziecka.

Oddzielną kategorię w sklepie prezentują eleganckie albumy i ramki. Wszystkie wyróżniają się elegancką oprawą i niezwykle gustownym, dziecięcym designem. Oprócz tego, na szczególną uwagę zasługuje Księga Gości wręczana na chrzest dziecka. Poza tym specjalne ramki na roczek maluszka również budzą wielkie zainteresowanie rodziców i chrzestnych. 

Kolekcję "Abeille" dopełniają oryginalne komplety skomponowane na okoliczności narodzin, chrzcin i pierwszych urodzin dziecka. Na zakończenie należy wymienić także bogatą kolekcję srebrnych obrazków na chrzest i Komunię. Są one produkowne w Polsce i są bardzo wysokiej jakości. Co ważne, okolicznościową dedykację można wygrawerować na obrazku.

Innymi słowy, mały, rodzinny sklep "Abeille" zaprasza rodziców, dziadków i chrzestnych do zapoznania się z całą kolekcją upominków na narodziny, chrzest, roczek i Komunię dziecka. Wszystkie charakteryzuje oryginalność, fantazja i elegancja. Wszystkie można także spersonalizować, przy czym bezpośredni grawer na upominku jest bezpłatny. Godnym uwagi jest też fakt, że wszystkie prezenty są wykonane z wysokiej jakości metalu, posrebrzane i pokryte dodatkowo lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Pozytywki dla dzieci na narodziny chrzest sklep z upominkami dla dzieci