pozytywka dla dziewczynki na chrzest

Pozytywka dla dziewczynki na chrzest

Pozytywka dla dziewczynki na chrzest

sklep z upominkami dla dziec

Pozytywka dla dziewczynki na chrzest – to na prawdę dobry pomysł. Można nawet powiedzieć, że świetny! Dlaczego? Jeśli chodzi o odpowiedź na to pytanie, to wydaje się ona bardzo prosta. Po pierwsze, pozytywki kojarzą się wszystkim z ciepłym dzieciństwem. Po drugie, i właśnie z tego względu, będą zawsze cieszyły się wielkim powodzeniem.

Dlatego sklep "Abeille" posiada w swojej kolekcji taką niezwykłą pozytywkę. Dziś ją właśnie prezentuje: szkatułka z baleriną.

Dlaczego właśnie ta pozytywka jest wyjątkowa?

W przeciwieństwie do innych grających szkatułek, ta posiada coś na prawdę szczególnego. Jednak, żeby odkryć tę różnicę, należy najpierw nakręcić pozytywkę. Następnie, podnieść wieczko szkatułki. Dopiero wtedy, naszym oczom ukaże się ta wielka, ukryta atrakcja. Chodzi bowiem, o kręcącą się baletnicę pod muzykę pozytywki.  Oprócz tego, wygrywana melodia – to prawdziwy szlagier muzyki klasycznej. Mowa oczywiscie o utworze Beethovena "Dla Elizy". Czy nie jest to więc przemiła niespodzianka?

Z czego jest wykonana szkatułka z pozytywką?

Przede wszystkim i co najważniejsze, jej zewnętrzna strona jest posrebrzana. Dodatkowo, pokryta jest specjalnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Wnętrze szkatułki jest drewniane. Niewątpliwie, różowy kolor dodaje słodkiego, dziewczęcego uroku. Podobnie jak małe, owalne lustereczko, w którym odbija się tańcząca z gracją balerina.

Komu można podarować pozytywkę?

Przede wszystkim, dziewczynce na chrzest. Jednak można ją  też podarować i z innych okazji. Na przykład, można ją wręczyć dziewczynce na roczek albo kolejne urodziny. I nawet na Komunię.

Jak można spersonalizować szkatułkę z baleriną dla dziewczynki?

Oczywiście, poprzez grawerowanie. Oprócz tego, szkatułka ma aż dwa miejsce na wygrawerowanie dedykacji. Są to dwa serduszka na zewnętrznej części szkatułki.

Godnym uwagi jest to, że grawer jest bezpłatny.

Podsumowując, szkatułka z baletnicą – to wspaniały prezent na chrzest dla dziewczynki. Jeszcze więcej takich oryginalnych upominków dla dziewczynki na chrzest można znaleźć w witrynie sklepu "Abeille". Serdecznie zapraszamy!

pozytywka dla dziewczynki na chrzest

 

pozytywka dla dziewczynki na chrzest

Pozytywki dla dziewczynek na chrzciny

abeille.com.pl