pomysl na prezent dla dziewczynki

Pomysł na prezent dla dziewczynki

Pomysł na prezent dla dziewczynki

sklep z upominkami dla dziec

Pomysł na prezent dla dziewczynki może dać sklep "Abeille". Dlaczego? Ponieważ cała kolekcja sklepu składa się z niezwykle oryginalnych upominków. I to nie tylko dla dziewczynek. Dla chłopców również. Ale skoro dziś mowa o prezencie dla dziewczyki, to "abeille" przygotowała dla niej szczególną propozycję: szkatułkę z baletnicą.

Dlaczego szkatułka z baleriną to wspaniała idea prezentu?

Oczywiście z kilku ważnych powodów. Po pierwsze, tańcząca balerina zauroczy każdą dziewczynkę. I to niezależnie od wieku. Po drugie, grająca pozytywka ma osobliwy urok. Dziewczynkę zachwyci, a wszystkich innych wprowadzi  w stan tęsknoty za dzieciństwem. Wreszcie, i co najważniejsze, pozytywka jest być może reliktem z przeszłej epoki, ale jej magia jest nieprzemijająca.

Jakie są dodatkowe atuty szkatułki?

Przede wszystkim, jej zewnętrzna strona jest posrebrzana. Ponadto, pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Wnętrze zaś jest drewniane i podzielone wieloma przegródkami. Należy też podkreślić delikatny, różowy kolor. Dzięki niemu szkatułka posiada prawdziwie dziewczęcy urok.

Następnie, należy podkreślić to, że pozytywka delikatnie wygrywa dźwięki znanej melodi "Dla Elizy". Oczywiście,  dodaje to szkatułce również szczególnego stylu.

Z jakiej okazji można wręczyć szkatułkę?

Tak na prawdę, to można ją wręczyć dziewczynce w wielu okolicznościach. Na przykład, na chrzest. Poza tym, może to być również prezent na roczek, kolejne urodziny i Komunię.

Czy szkatułkę można grawerować?

Oczywiście, że tak. I do tego można grawerować aż na dwóch serduszkach! W związku z tym, jest dużo miejsca wygrawerowanie  pamiątkowej dedykacji. Przy czym godnym uwagi jest fakt, że grawer jest bezpłatny. Dlatego, śmiało można popuścić wodze fantazji, aby pozostawić w życiu dziewczynki piękny i trwały ślad.

Podsumowując, szkatułka z baleriną to niewątpliwie świetny upominek dla dziewczynki. Z pewnością, trudno bedzie znaleźć dla niej coś, co jej się aż tak spodoba.

Jeszcze więcej pomysłów na prezent dla dziewczynki można znaleźć w sklepie "Abeille". Serdecznie zapraszamy!

 

pomysl na prezent dla dziewczynki

pomysl na prezent dla dziewczynki

Pomysły na upominki dla dziewczynek

abeille.com.pl