co kupic dziewczynce ktora lubi tanczyc

Co kupić dziewczynce która lubi tańczyć

Co kupić dziewczynce która lubi tańczyć ?

prezenty na narodziny chrzest roczek

Co kupić dziewczynce która lubi tańczyć? Mały, rodzinny sklep "Abeille" sugeruje jedną, bardzo interesującą ideę. Chodzi bowiem o szkatułkę z baleriną, którą dziś właśnie prezentuje.

1. Dlaczego szkatułka jest idealnym prezentem dla dziewczynki?

Przede wszystkich dlatego, że grające pudełeczko przybiera formę jej pasji. W jaki sposób? Po pierwsze, już sama tańcząca balerina odzwierciedla zamiłowanie do tańca. Po drugie, mała baletnica kręci się z gracją przy akompaniamencie muzyki. I wreszcie, melodyjkę "Dla Elizy" wygrywaną przez pozytywkę wszyscy dobrze znają. Potem, być może zrodzi się w niej nowa pasja do grania na pianinie! Nigdy nic nie wiadomo. I nawet, jeśli dziewczynka melodii nie zna, to i tak jej wpadnie w ucho. I co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

2. Na co jest przeznaczona szkatułka?

Otóż, w szkatułce mała baletnica może przechowywać wiele rzeczy. Na przykład, biżuterię. Jednak nie tylko. Dzięki licznym przegródkom i "zakamarkom", małe schowki mogą też przechować różne skarby. Jeśli jednak mowa o wykorzystaniu, to jedno jest pewne; właścicielka szkatułki nie będzie mieć z tym żadnego problemu.

3. Z czego jest zrobiona szkatułka?

Z zewnętrznej strony szkatułka dla dziewczynki jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Natomiast wnętrze jest wykonane z drewna pokrytego welurem w kolorze różowym.

4. Czy można wygrawerować szkatułkę z baleriną?

Oczywiście, że tak. Tym bardziej, że dziewczynce, która lubi tańczyć trzeba pozostawić specjalną dedykację! Godnym uwagi jest fakt, że grawerować można aż na dwóch serduszkach! W związku z tym, dedykacja zamieni się w piękny ślad miłości do niej i jej tanecznego zamiłowania.

Podsumowując, szkatułka – to jest idealny prezent dla małej baletnicy. Tym niemniej jednak, można ją również podarować każdej innej dziewczynce. Na przykład na chrzest, roczek i kolejne urodziny i nawet Komunię. Magia grającej skrzyneczki z tańczącą baleriną wprawi w zachwyt każdą z nich.

 

co kupic dziewczynce ktora lubi tanczyc

 

Prezenty dla dziewczynek

abeille.com.pl

co kupic dziewczynce ktora lubi tanczyc