Oryginalny prezent na narodziny dziecka

Oryginalny prezent na narodziny dziecka

Witam na blogu Abeille.com.pl

Co kupić na narodziny, chrzest i pierwsze urodziny dziecka, by te doniosłe wydarzenia trwale się zachowały w rodzinnej historii? Sklep Abeille.com.pl proponuje bogatą kolekcję upominków, które z pewnością wypełnią tę ważną misję.

Dziś przedstawiam posrebrzaną tubę na podstawce

tuba  Oryginalny prezent na narodziny dziecka tuba posrebrzana  2Oryginalny prezent na narodziny dziecka przyklad graweru

Tuba jest wyjątkową pamiątką, gdyż symbolicznie reprezentuje „akt urodzenia” (Certyficat de naissance”).

Można więc ją wręczyć z okazji narodzin dziecka lub jego chrztu. Na podstawce, dodatkowa personalizacja w postaci wygrawerowanej indywidualnej dedykacji wskaże okoliczność i ofiarodawcę. W środku tuby znajduje się okolicznościowy blankiet przeznaczony na informacje o dziecku: jego imię i nazwisko, data i godzina urodzenia, wzrost i waga. Są również wymienieni rodzice Chrzestni oraz data Chrztu Świętego. W ten sposób, tuba pozostanie cennym i wiernym świadkiem jedynych i niepowtarzalnych wydarzeń w życiu dziecka i rodziców.

Tuba jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Zdobi ją fantazyjna, biała wstążka. Całość można wyeksponować na służącej do tego podstawce. Tuba prezentuje się w eleganckim opakowaniu w postaci pudełeczka wyłożonego satyną w tonie écru.

Warto dodać, że standardowa dedykacja jest bezpłatna.

Tuba – to oryginalny prezent na narodziny chłopca, oryginalny prezent na narodziny dziewczynki, oryginalny prezent na narodziny dziecka.

Serdecznie zapraszam do mojego sklepu do zapoznania się z innymi upominkami: posrebrzanymi, fantazyjnymi skarbonkami, albumami, ramkami do zdjęć, szkatułkami- pudełkami wspomnień, Księgami Gości, zestawami pielęgnacyjnymi lub posrebrzanymi sztućcami i obrazkami. Każdy z niech wyróżnia się oryginalnością, niepowtarzalnością i unikalnością.

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem

Maja Abeille.com.pl

Oryginalny prezent na narodziny dziecka

 

Dodaj komentarz