srebrne obrazki na chrzest

Anioł Stróż z latarenką obrazek

Anioł Stróż z latarenką obrazek prezenty na narodziny chrzest roczek

Anioł Stróż z latarenką jako obrazek – to piękny, duchowy prezent dla każdego. Szczególnie dla dziecka. Dlatego, mały, rodzinny sklep "Abeille" posiada bogatą kolekcję religijnych obrazków z Aniołkami. Dziś, przedstawia jeden z nich: Anioł Stróż z latarenką.

Dlaczego Anioł Stróż z latarenką?

Oczywiście, ze względu na symbolikę. Anioł Stróż, jako posłaniec Boga niesie każdemu pomoc i opiekę. Niewątpliwie, życzliwe światło latarenki umacnia poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie, wskazuje również prawidłową drogę do szczęścia. Czy wizerunek Anioła Stróża nie jest więc odzwierciedleniem zrealizowania się człowieka poprzez dobro? Z pewnością, tak.

Z czego jest wykonany obrazek?

Przede wszystkim, obrazek z Aniołem Stróżem jest bardzo wysokiej jakości. Oprócz tego, robiony w Polsce. Płaskorzeźba jest bowiem wykonana ze srebrnej blaszki o próbie 0,925, która jest oczywiście wybita. Należy dodać, że płaskorzeźba jest umieszczona pod szkłem na passe partou w kolorze écru. Ponadto, obrazek jest oprawiony w ramkę o srebro-złotym kolorze. Całość prezentuje się więc bardzo elegancko.

Jeśli chodzi o wymiary obrazka, to są następujące: 5,5 x 8 sam obrazek, i 14 x 17 – obrazek z ramką. Płaskorzeźba zaś waży ok.4 gr.

Kiedy i komu podarować obrazek?

Każda okazja jest odpowiednia, by podarować ten duchowy prezent. Jednak najlepiej podarować go dziecku na chrzest. Dlaczego? Przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, obrazek z Aniołem jest symbolem czystości i niewinności. Następnie, i co najważniejsze, Anioł Stróż będzie indywidualnym opiekunem dziecka. Czy nie jest to więc przepiękna intencja?

Jak spersonalizować obrazek?

Godnym uwagi jest to, że dedykację można wygrawerować laserem bezpośrednio na obrazku. Drugą opcją jest wygrawerowanie dedykacji na tabliczce. Przykłady przykłady dedykacji na chrzest można znaleźć w witrynie sklepu.

Podsumowując, Anioł Stróż z latarenką jako obrazek srebrny jest przepięknym symbolem chrztu dziecka. Jeszcze więcej religijnych obrazków można znaleźć w sklepie "abeille". Zapraszamy!

 

aniol stroz z latarenka obrazek z grawerem

Obrazki srebrne dla dzieci na narodziny, chrzciny, komunię

abeille.com.pl