szkatulki na pierwszy zabek i pukiel

Szkatułki na pierwszy ząbek i pukiel

Szkatułki na pierwszy ząbek i pukiel

sklep z upominkami dla dziec

Szkatułki na pierwszy ząbek i pukiel – to być może drobny upominek. Tym niemniej jednak bardzo efektowny i co więcej, bardzo przydatny. Dlatego sklep "abeille" przedstawia dziś jedną z wielu propozycji: szkatułki ze słonikiem.

Dlaczego szkatułki ze słonikiem są oryginalne?

Po pierwsze, są dyskretne i bardzo estetyczne. Następnie, sympatyczny słonik zdobiący 2 wieczka posiada niezwykły urok. Jego sylwetka w uroczy sposób odzwierciedla świat dziecka. Wreszcie, i co najważniejsze, szkatułkiposrebrzane. Ponadto, są pokryte lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Niewątpliwie, to podwyższa wartość szkatułek. Jednak nie tylko. Jako pamiątka dzieciństwa, z pewnością przetrzymają próbę czasu.

Kiedy można podarować puzderka na kosmyk i ząbek?

Przede wszystkim, są tylko dwie okazje. Pierwsza, to oczywiście chrzest dziecka. Druga zaś, jego pierwsze urodziny. Obie okoliczności są najbardziej odpowiednim momentem. Dlaczego? Ponieważ rodzice będą już mieli przygotowane miejsce na skarby swojej pociechy. Bo czy pierwszy ząbek i pierwszy pukielek to nie najcenniejsze trofea dzieciństwa?

Oczywiście, niebieski kolor szkatułek wskazuje na chłopca. Dla dziewczynki proponujemy puzderka z kolorem różowym – z misiem. W ten sposób można zrobić przyjemność rodzicom i chłopca i dziewczynki.

W jaki sposb spersonalizować szkatułki?

Jeśli chodzi o grawerowanie, to najczęściej na szkatułkach grawerowane jest imię dziecka i data jego urodzenia. Najbardziej godnym uwagi jest to, że grawer jest bezpłatny. To więcej, niż ciekawa propozycja.

Podsumowując, szkatułki pierwszy na ząbek i pukiel są pięknym upominkiem i pamiątką dla dziecka. Jeszcze więcej takich oryginalnych puzderek można znaleźć w witrynie sklepu "abeille". Warto podkreślić, że bardzo wielką popularnością cieszy się lokomotywa z wagonikami i karoca cindirella. Są to bardzo atrakcyjne prezenty zarówno na chrzest dla chłopca, jak i dziewczynki. Dlatego serdecznie zaparaszamy chrzestnych do ich obejrzenia. Puzderka na kosmyk i pukiel będą zawsze mile widzianym i udanym prezentem. Czy nie przyjemnie bowiem trzymać skarby dzieciństwa w tak oryginalnych szkatułkach?

szkatulki na pierwszy zabek i pukiel

abeille.com.pl