Pamiątka na roczek z grawerem

Pamiątka na roczek z grawerem

Pamiątka na roczek z grawerem

prezenty na narodziny chrzest roczek

Oczywiście, pamiątka na roczek z grawerem dla chłopca od chrzestnego lub chrzestnej powinna być unikalna. Przecież to pierwsze urodziny ukochanego chrześniaka! Z pewnością, gwoździem programu będzie zdmuchnięcie pierwszej świeczki. Jednak najważniejszą misję do spełnienia będą miały upominki wręczone w tym dniu małemu solenizantowi. Ponieważ ta wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowego prezentu, dlatego "Abeille" sugeruje taki właśnie unikalny upominek: lokomotywę z 2 wagonikami.

Na co są przeznaczone 2 wagoniki ?

Wydaje się, że wagoniki wypełniają tylko i wyłącznie dekoracyjną funkcję. Jednak jest to tylko wrażenie. Tak na prawdę są one bowiem szkatułkami na najważniejsze pamiątki z dzieciństwa: pierwszy pukielek i pierwszy ząbek dziecka. Czy nie jest to więc oryginalny i estetyczny sposób na ich przechowanie? Z pewnościa, tak. Dlatego pierwsze urodziny chłopczyka są doskonałym momentem, by sprawić rodzicom niewątpliwie niezwykłą przyjemność. Dzięki temu, będą mieli puzderka przygotowane na cenne skarby swojego maluszka.

Godnym uwagi jest to, że lokomotywa z 2 wagonikami jest wykonana z metalu wysokiej jakości. Ponadto jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Jak spersonalizować pamiątkę ?

Oczywiście 1 roczek maluszka trzeba podkreślić specjalną dedykacją.  Właśnie w ten sposób chrzestni, rodzice, dziadkowie lub każda inna osoba wręczająca upominek pozostawią trwały ślad w życiu chłopczyka. Co ważne, bezpośredni grawer na pamiątce jest bezpłatny. I przede wszystkim, niezależnie od ilości grawerowanych miejsc!

Podsumowując, pamiątka na roczek z grawerem w formie lokomotywy z 2 wagonikami jest naprawdę odpowiednim prezentem.  Nie mniej jednak "abeille" może podsunąć jeszcze wiecej równie atrakcyjnych pomysłów. Jeśli chodzi o szkatułki – to oprócz lokomotywy z wagonikami, sklep proponuje wiele innych oryginalnych puzderek na ząbek i pukielek. Ponadto  wiele pomysłowych, posrebrzanych skarbonek. Oprócz tego uwagę chrzestnych przyciąga, między innymi, ramka na zdjęcie z napisem "Mój pierwszy roczek". Następnie, wielkim zainteresowaniem cieszą się także zestawy na roczek ponieważ dobrane są tak, by podkreślić miłość do jednorocznego solenizanta.

 

Pamiątka na roczek z grawerem

 sklep z upominkami dla dzieci