album fotograficzny dla dziecka

Album fotograficzny dla dziecka

Album fotograficzny dla dziecka sklep z upominkami dla dzieci

Album fotograficzny dla dziecka – to doskonały pomysł na upominek na chrzest. Zarówno  chłopca, jak  i dziewczynki. Dlaczego? Ponieważ  momenty z wczesnego dzieciństwa należą do najcenniejszych wspomnień. Dlatego sklep "Abeille" proponuje taki album, który pomoże odtworzyć te najpiękniejsze chwile życia dziecka w urzekający sposób.

Komplet 3 albumów w oprawie z lnu z trzema posrebrzanymi ikonkami

Dlaczego akurat ten  album fotograficzny dla dziecka jest wyjątkowy? Ponieważ, składa się aż z 3 albumów oprawionych w len w kolorze écru. Oprócz tego, 3 albumy są włożone do obudowy, również lnianej. W ten sposób całość tworzy jedną księgę ze zbiorem zdjęć. Należy dodać, że w każdym albumie może zamieścić po 36 fotografii o wymiarach 10 x 15 cm.

Następnie, ważnym elementem są posrebrzane ikonki. Uroczy miś, wózeczek i konik dyskretnie zdobią grzbiet każdego albumu. Ponadto, na tutułowej stronie każdego z 3 albumów można umieścić zdjęcie dziecka. Innymi słowy, ten detal dodaje szczególnego uroku.

Jednak najbardziej godnym uwagi jest fakt, że każdy album jest poświęcony różnym okresom życia noworodka. Pierwszy z nich jest przeznaczony jest na fotografie z narodzin (Newborn). Drugi – na pierwsze ważne wydarzenia (First events). Natomiast trzeci – to miejsce na zdjęcia związane z rozwojem maluszka (As I grow).

Jak spersonalizować album fotograficzny dla dziecka?

Oczywiście personalizacja jest obowiązkowa. Dlatego dedykacja o dowolonej długości grawerowana jest na tabliczce. Potem, tabliczka może być umieszczona w dowolnym miejscu. Tym niemniej, najczęściej jest naklejana na lnianej obudowie lub pierwszym albumie fotograficznym.

Należy dodać, że sklep proponuję również przykłady dedykacji o charakterze religijnym i niereligijnym.

Podsumowujac, album fotograficzny dla dziecka jako pierwsza, ilustrowana zdjęciami biografia niemowlaka sprawi wielką radość najpierw rodzicom, potem zaś starszemu i dorosłemu dziecku. Jednym słowem, zamieni się w cenną pamiątkę dla całej rodziny.

 

album fotograficzny dla dziecka

 

Albumy dla dzieci na różne okazje

abeille.com.pl