Na chrzest ramka na zdjęcia z grawerem

Na chrzest ramka na zdjęcia z grawerem

Szanowny Kliencie,

Narodziny, chrzest czy pierwszy roczek dziecka należą do ważnych i doniosłych wydarzeń w naszym życiu. W związku z tym, trzeba poświecić trochę więcej czasu na staranne wybranie prezentu, który na trwale upamiętni te okazje. Firma „Abeille” proponuje urozmaiconą gamę takich właśnie upominków i ma nadzieję, że jeden z nich, Drogi Kliencie, usatysfakcjonuje Cię, spełniając Twoje wymagania.

Dziś proponuję Posrebrzaną ramkę na zdjęcia z kolekcji Twinkle

Na chrzest ramka na zdjęcia z grawerem

W tej ramce, zdjęcie ulubionego maluszka nabierze wyjątkowej oryginalności. Sympatyczny i uroczy miś zdobiący ramkę jest bowiem akcentem, który idealnie wpisze się w atmosferę dziecinnego pokoju. Ten estetyczny element dekoracji, z pewnością spotka się z wielkim zainteresowaniem, przyciągając uwagę każdego gościa, od najmłodszego do najstarszego.

Warto też podkreślić, że posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem, ramka, nie sczernieje i na długo zachowa swój pierwotny wygląd.

Miś jest emblematem marki Twinkle, Twinkle poświęconej najmłodszym Milusińskim. Inne upominki z tej kolekcji są również dostępne w moim sklepie: album na zdjęcia, skarbonka, tuba, zestaw pielęgnacyjny, puzderka na pierwszy pukielek i/lub ząbek, oraz komplet (łyżeczka+kieliszek+obrączka na serwetkę). Serdecznie zapraszam do ich obejrzenia. W komplecie z ramką, upominki nabiorą estetycznego harmonijnego tonu.

Posrebrzana ramka z kolekcji Twinkle, Twinkle ” – to cenny i nieodzowny prezent na chrzest chłopca, prezent na chrzest dziewczynki, prezent na pierwsze i kolejne urodziny chłopca, prezent na pierwsze i kolejne urodziny urodziny dziewczynki lub prezent na narodziny chłopca lub prezent na narodziny dziewczynki.

Wszystkie upominki z serii Twinkle Twinkle zapakowane są w elagancką białą saszetkę i białe elaganckie pudełko z nazwą serii.

Jeśli zdecydowałeś się Drogi Kliencie, na ten właśnie upominek, możesz być pewny, że zrobiłeś dobry wybór. Ramka i/lub album na zdjęcia należą do tradycyjnych i oczekiwanych prezentów.

A ta właśnie ramka, wyróżni Cię stosownym i jednocześnie oryginalnym gustem.

Zapraszam Cię też do obejrzenia innych oferowanych przez mnie prezentów i ich opisów w blogu.

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim sklepem

Maja Abeille.com.pl

Na chrzest ramka na zdjęcia z grawerem

Dodaj komentarz