rozowa ramka na zdjecie dla dziewczynki

Różowa ramka na zdjęcie dla dziewczynki

Różowa ramka na zdjęcie dla dziewczynki

prezenty na narodziny chrzest roczek

Różowa ramka na zdjęcie dla dziewczynki – to być może drobny, ale za to bardzo miły prezent. Dlaczego? Ponieważ portret córeczki lub wnuczki zawsze i wszędzie będzie piękną ozdobą. Czy w pracy, czy w domu, czy u rodziców czy dziadków. Każde miejsce jest bowiem dobre, by wyeksponować portret ukochanej dziewczynki.

Dlatego, sklep "abeille" proponuje bogaty wybór ramek. Dziś prezentuje, na przykład, tę różową ramkę.

Czym ta różowa ramka różni się od innych?

Przede wszystkim, jest wyjątkowo słodka. Jeśli włożyc do niej fotografię dziewczynki – to z pewnością rozbroi ona nie jedno serce!  Po pierwsze, pastlowy róż oprawy zdjęcia, doda jej jeszcze więcej uroku. Podobnie, jak mała, posrebrzana ikonka w postaci sympatycznego misiaczka. Wreszcie, napis "mała Księżniczka" (Little princess) odzwierciedli miłość, którą jest otoczona. Która z dziewczynek nie zasługuje na takie wyróżnienie? Oczywiście, każda jest godna tak efektownego portretu.

Godnym uwagi jest również fakt, że ramka jest niezwykle elegancka. Oprawa zdjęcia oraz ikonka są posrebrzane. Dodatkowo pokryte są też lakierem, który chroni przed ciemnieniem. Ponadto, w ramce pod szkłem można  umieścić zdjęcie o wymiarach 10 x 15 cm. Ramka więc nie jest mała, ponieważ całość ma wymiary 20 x 15.

Czy można spersonalizować różową ramkę?

Oczywiście, tak. W jaki sposób? Poprzez wygrawerownie dedykacji na tabliczce. Poczym tabliczka jest umieszczana z tyłu ramki.

Podsumowując, różowa ramka na zdjęcie dla dziewczynki jest uroczym prezentem. Można ją podarować albo na narodziny, albo chrzciny dziewczynki. Ale nie tylko. Przecież dziadkowie też by chcieli mieć ciągle swoją wnusię przed oczami. Nie można więc o nich zapominać! 

Jeszcze więcej oryginalnych ramek na fotografie dziewczynek i chłopców można znaleźć w witrynie sklepu "Abeille". Wszystkie są posrebrzane. Z pewnością, portret córeczki lub wnuczki, oprawiony w oryginalną i atrakcyjną ramkę zawsze będzie pięknym prezentem dla rodziców i dziadków. Dlatego zapraszamy!

 

rozowa ramka na zdjecie z misiem

Ramki dziecięce z grawerem

abeille.com.pl