pomyslowy prezent na chrzciny

Pomysłowy prezent na chrzciny

Pomysłowy prezent na chrzciny

sklep z upominkami dla dziec

Pomysłowy prezent na chrzciny – to domena sklepu "Abeille". Cała jego kolekcja składa się bowiem z eleganckich upominków w nowoczesnym stylu. Z tego względu, przyciągają one uwagę wielu rodziców i chrzestnych. Wszyscy inni są też zainteresowani. Przecież chrzest jest wyjątkową uroczystością w życiu dziecka! Wymaga więc wyjątkowych pamiątek.

Co proponuje "Abeille"?

Na przykład dziś, przedstawia komplet składający się z 2 szkatułek i ramki na zdjęcie.

Co oryginalnego posiada zatem ten komplet? Przede wszystkim, uwagę na siebie zwraca jego estetyka. Zabawny, mały miś dyskrenie zdobi i pudełeczka i ramkę. To właśnie ten dziecięcy akcent dodaje kompletowi szczególnego uroku. Ale oczywiście, to nie wszystko. Najważniejsze są bowiem dwie małe, dyskretne szkatułki. Dlaczego? Ponieważ są przeznaczone na pierwszy ząbek (my first tooth) i pierwszy pukielek (my first curl) dziecka. Dzięki nim, będzie można przechować w estetyczny sposób cenne ślady dzieciństwa. Czy można więc przejść obojętnie obok tak doniosłej misji?

Jeśli chodzi o ramkę, to można w niej umieścić zdjęcie dziecka u wymiarach 10 x 15 cm. Oczywiście zdjęcie jest chronione szkłem. Ważną informacją jest również to, że i ramka i pudełeczka są posrebrzane. Oprócz tego, pokryte lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Wreszcie, komplet jest oczywiście przeznaczony dla chłopca.

W jaki sposób spersonalizować komplet?

Otóż, można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to grawerowanie na puzderkach. Na przykład, imię dziecka i data nardzin lub chrztu.  Drugi zaś sugeruje wygrawerowanie dowolnej dedykacji na tabliczce. Potem, tabliczkę można umieścić z tyłu ramki. Niektórzy korzystają z dwóch opcji jednocześnie, ponieważ GRAWER na puzderkach jest bezpłatny.

pomyslowy prezent na chrzciny

pomyslowy prezent na chrzciny

 

Podsumowując, ramka w komplecie ze szkatułkami na pierwszy ząbek i pukielek – to niezwykle cenny prezent na chrzest chłopca. Sklep "Abeille" ma jednak jeszcze więcej oryginalnych prezentów i nie to tylko na chrzest. W tym również upominki dla dziewczynek. Dlatego serdecznie zapraszamy.

pomyslowy prezent na chrzciny

 

Sklep internetowy z pamiątkami dla dzieci

abeille.com.pl