Personalizowany album na zdjęcia dziecka na Chrzest Roczek Komunię

Personalizowany album na zdjęcia dziecka na Chrzest Roczek Komunię

Personalizowany album na zdjęcia dziecka na Chrzest Roczek Komunię  Personalizowany album na zdjęcia dziecka na Chrzest Roczek Komunię

Witam na blogu sklepu internetowego z prezentami dla dzieci abeille.com.pl

W życiu dziecka i rodziców, upominki wręczone w dniu narodzin, Chrztu, pierwszych urodzin czy Pierwszej Komunii nabierają szczególnego znaczenia. Na zawsze bowiem pozostaną pięknym i niewyczerpanym źródłem wspomnień z dzieciństwa. Biorąc pod uwagę te nadzwyczajną misję, sklep abeille.com.pl starannie dobrał pamiątki wręczane w tych właśnie okolicznościach.

Dziś proponuję posrebrzany personalizowany album na zdjęcia dziecka na Chrzest Roczek Komunię – album ze złotą kokardką

Personalizowany album na zdjęcia dla dziecka na Chrzest Roczek Komunię

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 W spersonalizowanym albumie można umieścić 102 zdjęcia, upamiętniające narodziny dziecka poprzez jego Chrzest, pierwszy roczek czy Pierwszą Komunię. Do zachowanych fotografii będzie można nieustannie powracać przez wiele, wiele lat. Czyż nie warto więc podarować całej rodzinie tej skarbnicy unikalnych chwil z ich życia?

Ramka albumu jest posrebrzana. Specjalny lakier, którym album jest pokryty, chroni go przed ciemnieniem. Na tytułowej okładce (pod szkłem) jest miejsce na zdjęcie małego bohatera lub bohaterki uroczystości (10cm x 15cm). Wewnątrz albumu znajdują się standardowe, dwustronne kieszenie na zdjęcia o wymiarach 10 x 15 cm. Grzbiet oraz tylna okładka są pokryte eleganckim welurem, który wraz ze złotą, dekoracyjną kokardką przydaje całości wytwornego, uroczystego stylu.

Ważnym detalem jest wygrawerowanie na ramce albumu okolicznościowej dedykacji. Warto podkreślić, że personalizacja albumu – grawer dedykacji jest bezpłatny.

Posrebrzany, personalizowany album na zdjecia dziecka – album ze złotą kokardką – to elegancki prezent na chrzest dziecka, pomysł na album komunijny, oryginalny album na zdjęcia dla maluszka, fajny prezent na roczek dla dzidziusia, oryginalny prezent na zdjęcia niemowlaka, album na roczek dla dziecka, album na zdjęcia z grawerem, pomysł na prezent dla nowonarodzonego dziecka, album na zdjęcia z komunii, pomysł na prezent na roczek dla dziewczynki, pomysł na prezent na roczek dla chłopca.

Dziękuję za zainteresowanie moim sklepem

Maja Abeille.com.pl

Personalizowany album na zdjęcia dziecka na Chrzest Roczek Komunię