moj pierwszy album dziewczynka

Mój pierwszy album dziewczynka

Mój pierwszy album dziewczynka 

sklep z upominkami dla dzieci

Mój pierwszy album dziewczynka. Kto nie robi zdjęć swojej ukochanej córeczce? Oczywiście, najbardziej zapalonym fotografem jest mama. Z pewnością, dzięki niej, każda najmniejsza zmiana w rozwoju córeczki zostanie utrwalona. By zachować te chwile, potrzebny jest więc album. Jeśli mowa o albumach, to "abeille" ma dziś wyjątkowa propozycje. Byc może, z czasem, prezentowany komplet 3 albumów zamieni się w bezcenną księgę fotografii z dzieciństwa.

Czym wyróżnia się komplet 3 albumów?

Pierwszą zasadniczą różnicą jest to, że do albumów na zdjęcia  można włożyć 108 fotografii o wymiarach 10 x 15 cm. Następnie, na okładce każdego albumu jest miejsce na zdjęcie dziewczynki. W związku z tym, od razu wiadomo, że jest poświęcony wyłącznie jej. Niewątpliwie, ta forma personalizacji dodaje szczególnego uroku. Wreszcie, i co najważniejsze, to lniana oprawa kompletu. Albumy wraz z obudową są oprawione w len w kolorze écru. Ten element sprawia, że komplet prezentuje się niezwykle elegancko.

Godnym uwagi jest również fakt, że trzy posrebrzane ikonki dekorują grzbiet każdego albumu. Ten akcent dorzuca kompletowi niewątpliwie typowo dziecięcego charakteru.

Z jakiej okazji można podarować komplet 3 albumów?

Przede wszystkim, album na zdjęcia można podarować dziewczynce na chrzest. Tym nie mniej jednak, okoliczność narodzin lub pierwszy roczek też mogą być wzięte pod uwagę.

Jak spersonalizować komplet 3 albumów?

Chociaż zdjęcie dziewczynki figuruje już na okładkach albumu, tym niemniej wskazana jest indywidualna dedykacja. W jaki sposób można więc spersonalizować prezent? Otóż, dedykację można umieścić na wygrawerowanej tabliczce. Po czym tabliczke można umieścić potem w wybranym przez siebie miejscu. Na przykład, na zewnątrz lub wewnątrz albumu.

Podsumowując, Mój pierwszy album dziewczynka – jest wspaniałym upominkiem. Oprócz tego, jest prezentem tradycyjnym i jednocześnie bardzo oryginalnym i eleganckim. Dlatego zawsze udanym i oczekiwanym.

Więcej albumów dla dziewczynki na chrzest można znaleźć w sklepie "abeille". Dlatego też serdecznie zapraszamy!

 

moj pierwszy album dziewczynka

 

Albumy dla dziewczynek i chłopców

abeille.com.pl