moj pierwszy album chlopiec

Mój pierwszy album chłopiec

Mój pierwszy album chłopiec

sklep z upominkami dla dzieci

Mój pierwszy album chłopiec. Ponieważ każdy noworodek jest uroczy, dlatego sklep "Abeille" proponuje coś, co jest przeznaczone tylko dla niego.

Komplet 3 albumów w lnianej oprawie

Dlaczego ten komplet jest wyjątkowy? Z wielu powodów. Po pierwsze,  składa się z 3 albumów. W każdym z nich można zamieścić po 36 zdjęć. Po drugie, na każdej tytułowej stronie albumu można umieścić zdjęcie dziecka. Ta forma personalizacji  posiada bardzo praktyczną stronę, ponieważ album maluszka będzie można szybko odnaleźć. Po trzecie, każdy z albumów jest oprawiony w len w kolorze écru. Ponadto, wszystkie 3 włożone są do jednej, lnianej oprawy. Więc całość prezentuje się jak jedna księga.

Jednak najbardziej godnym uwagi jest jeden detal. Każdy bowiem grzbiet jest ozdobiony posrebrzaną ikonką. Wózeczek, konik na biegunach i misio – to typowo dziecięce elementy. Niewątpliwie, w szczególnie uroczy sposób podkreślają one charakter albumu.

Pesonalizacja albumu

Oczywiście, album można spersonalizować. Jak? Grawerujac tabliczkę. Następnie, przykleja się ją w dowolnie wybranym miejscu. Ponieważ pamiątkowa dedykacja jest obowiązkowa, dlatego sklep proponuje wybór sentencji. Wsórd nich zarówno dedykacje religijne, jak i niereligijne. Jednak indywidualna inspiracja będzie najpiękniejszą mowa serca.

Z jakiej okazji podarować komplet 3 albumów?

Niewątpliwie, najlepszą okazją do wręczenia tego kompletu albumów jest chrzest chłopca. Ten oryginalny prezent podkreśli bowiem w odpowiedni sposób rangę tego wydarzenia. Ponadto, w albumie będzie można umieścić nie tylko zdjęcia z chrztu, ale również fotografie z narodzin. Z pewnoscią, ten zbiór zdjęć będzie w przyszłości cenną pamiątką zarówno dla dziecka, jak i rodziców.

Podsumowując, pierwszy album jest niezwykle efektownym upominkiem na chrzest. Jednak nie tylko chłopca. Dziewczynki również. Więcej upominków, takich  jak posrebrzane skarbonki, pozytywki oraz srebrne obrazki, można znaleźć w witrynie sklepu. Każdy z nich może być wręczony na narodziny, chrzest lub roczek. Dlatego zapraszamy! Być może, któryś się spodoba!

 

moj pierwszy album chlopiec

 

abeille.com.pl