Dzieciecy album na zdjecia fajne albumy na zdjecia niemowlat

Dziecięcy album na zdjęcia fajne albumy na zdjęcia niemowląt

Dziecięcy album na zdjęcia fajne albumy na zdjęcia niemowlątDzieciecy album na zdjecia fajne albumy na zdjecia niemowlat

Witam na blogu sklepu z albumami dla dzieci nie tylko na chrzest ale i inne okazje abeille.com.pl

Mały, rodzinny sklep internetowy „abeille” (pol. pszczółka”) serdecznie zaprasza rodziców, chrzestnych a także członków rodziny i jej przyjaciół do zapoznania się z oryginalną kolekcją upominków dla najmłodszych dzieci na różne okazje. Każda z pamiątek może być spersonalizowana dedykacją, utrwalającą moment narodzin, chrztu, pierwszych urodzin a także Pierwszej Komunii.

Dziś proponuję fajny album na zdjęcia niemowląt – dziecięcy zestaw 3 albumów 

Któż nie powraca z nostalgią do najpiękniejszych chwil swojego życia? Album jest niezastąpionym waehikułem do tej niezwyklej podroży w czasie. A szczególnie ten, który będzie wiernym świadkiem narodzin, chrztu lub pierwszych urodzin dziecka. Zawarte w nim fotografie będą posiadać nadzwyczajną wartość dla rodziców, którzy z biegiem lat, przekażą go nowym pokoleniom. Czyż nie warto więc im ofiarować tej kroniki pięknych wspomnień? Nie można również zapomnieć o dziecku, które oglądając zdjęcia odkryje swe pierwsze momenty życia, których nie pamięta.

Komplet trzech albumów jest bardzo elegancki. Okładki i pudełko są oprawione w len. Posrebrzane ikonki (konik, wózeczek i miś) zdobiąc grzbiet każdego albumu wykańczają komplet w gustowny sposób, dodając mu szczególnie dziecięcego uroku.

W każdym albumie, w plastikowych kieszeniach można umieścić po 36 zdjęć czyli 108 o wymiarach 10 cm x 15 cm.

By utrwalić moment wręczenia upominku, można dodatkowo zamówić tabliczkę z indywidualną dedykacją.

Komplet albumów w lnianej oprawie – to elegancki prezent zarówno na narodziny jak i chrzciny i zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki. 

Sklep abeille.com.pl proponuje również szeroką gamę bardzo oryginalnych posrebrzanych skarbonek. Oprócz szkatułek i na pierwszy ząbek i na pierwszy pukielek także oryginalne pudełka wspomnień, pozytywki oraz eleganckie albumy i ramki na zdjęcia – są również w ofercie. Ponadto srebrne obrazki i okolicznościowe zestawy wzbogacają kolekcję pamiątek.

Dzieciecy album na zdjecia fajne albumy na zdjecia niemowlat

Maja

Abeille.com.pl