albumy i ramki dzieciece na narodziny chrzest roczek

Albumy i ramki dziecięce na narodziny, chrzest i roczek

Albumy i ramki dziecięce na narodziny, chrzest i roczek sklep z upominkami dla dzieci

Albumy i ramki dziecięce na narodziny, chrzest i roczek należą do tradycyjnych upominków wręczanych w tych okolicznościach. Tym niemniej jednak, tradycja nie musi wcale oznaczać konwencjonalnego stylu. Dowodem na to jest kolekcja albumów i ramek, które przezentuje sklep "Abeille". Łączy ona bowiem klasyczny styl z nowoczesnym designem. Oprócz tego, w wyjątkowo gustowny i elegancki sposób. Rezultatem są niezykle oryginalne pomysłowe prezenty dla najmłodszych dzieci, które przedstawiamy poniżej.

Albumy dla noworodka

albumy dziecieceKażdy bobasek na fotografii jest rozbrajający. A szczególnie ten, który jest najmilszy sercu. Dlatego zdjęcia ukochanego maluszka są zawsze najpiękniejsze. A kto jest najbardziej zapalonym fotografem rodzinnym? Oczywiście mama. To ona pragnie upamiętnić każdy moment, każdy gest i emocję swojej pociechy. Dlatego, dzięki bogatej kolekcji jej zdjęć, dziecko będzie mogło poznać swoje wczesne dzieciństwo. I chociaż dziś możemy utrwalić każdy ułamek życia przy pomocy zwykłego telefonu, to jednak prawdziwej fotografii nie da się zastąpić. Dlatego albumy na zdjęcia pozostają nadal niezastąpione.

W związku z tym, "Abeille" proponuje szeroki i urozmaicony wybór albumów. Ogólnie, proponowaną kolekcję można podzielić na dwie kategorie:

  • Jedna, to albumy w oprawione w lniane lub twarde, kartonowe okładki. 
  • Druga, posiada okładki posrebrzane.

Jeśli chodzi o pierwszą grupę, to na uwagę zasługują, przede wszystkim, dziecięce albumy oprawione w len. Dodaje to bowiem szczególnej elegancji. Mowa tu o komplecie 3 albumów, albumie z 3 ikonkami i albumie z ikonką na grzbiecie okładki. Pozostałe zaś, równie eleganckie, wyróżniają się między sobą różnymi detalami. Na przykład: ilością zamieszczonych zdjęć, miejscem na ich opisy, dodatkową stronicą na wpisanie danych dziecka i wiele innych. Wszystkie jednak posiadają wewnątrz plastikowe kieszenie na fotografie o wymiarach 10 x 15 cm.

Natomiast, co do albumów z posrebrzanymi okładkami, to są one wyjątkowo oryginalne. Dlaczego? Ponieważ znacznie różnią się od tradycyjnej prezentacji. Na tytułowej okładce albumu można bowiem umieścić zdjęcie dziecka. Ta wizualna personalizacja nie tylko dodaje uroku, lecz posiada także ważną, praktyczna stronę. Album maluszka jest od razu dostrzegalny.

Należy też podkreślić, że "Abeille" proponuję również specjalny album na "Baby Shower" czyli bociankowe.  Przyszłe mamy będą mogły zachować w nim cenne zdjęcia z okresu swojego pięknego, "błogosławionego stanu".

Ramki na zdjęcia

ramki-dzieciece narodziny chrzest roczekKażdy rodzic lubi pochwalić się swoją pociechą. Dlatego, przy najmniejszej okazji, pokazuje zdjęcia ukochanej córeczki lub synka. Oczywiście, telefon komórkowy jest dziś najszybszą formą przekazywania obrazu. Jednak tradycyjne dziecięce ramki cieszą się nadal wielką popularnością. I to z jednego powodu. Przecież to dzięki nim, ukochany maluszek ozdobi w najpieknieszy sposób każde wnętrze!  I w dodatku  wszędzie tam, gdzie rodzice, dziadkowie i chrzestni sobie zażyczą. 

Dlatego właśnie, by wyeksponować każde dziecko w najbardziej efektowny sposób "Abeille" proponuje kolekcję rozmaitych ramek. Jedne z nich są posrebrzane, inne posiadają efektowną, drewnianą oprawę. W tych drugich, oprócz fotografii, można również trwale uwiecznić datę, godzinę, wagę i wzrost noworodka.

Godnym uwagi jest również to, że swój specjalny kadr ma pierwszy roczek. Ta specjalna okazja jest podkreślona napisem "My first year". Ponadto, uwagę przyciągają także podwójne ramki, przeznaczone na dwie fotografie.

Jak można spersonalizować album lub ramkę?

Wszystkim albumom i ramkom proponowanym przez "Abeille" można nadać indywidualny charakter. Jednak sposób personalizacji, zależy od wybranego modelu. Może to być bowiem albo bezpośrednie grawerowanie laserem na produkcie, albo grawerowanie na tabliczce.

 W pierwszym przypadku, chodzi o posrebrzane artykuły, na których długość dedykacji zależy od ilości miejsca przeznaczonego na grawerowanie. Jeśli zaś chodzi o grawerowanie na tabliczce, to jej rozmiar jest nieograniczony. Można więc napisać dowolną dedykację. Ta możliwość ma praktyczną stronę, ponieważ może zakryć angielskie napisy. Należy również dodać, że każdą tabliczkę, można umieścić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

Z jakiej okazji można podarować album lub ramkę?

Oczywiście na tak specjalne okazje, jak narodziny, chrzest lub pierwszy roczek. Po pierwsze, na niektórych albumach i ramkach, wskazują już na to specjalne napisy. Na przykład, " My Christening Day" lub "My first year". Po drugie, sama prezentacja upominków, wskazuje na to, że kolekcja jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Ozdobne, dyskretne elementy w uroczy sposób odbijają dziecięcy świat. W ich otoczeniu, zdjęcie noworodka nabiera specjalnego, odświętnego charakteru.

Podsumowując, albumy i ramki dziecięce na narodziny, chrzest i roczek są na prawdę pięknym i cennym prezentem. Który z rodziców lub dziadków nie chciałby bowiem mieć stale przed oczami  wizerunku swojego ukochanego maluszka? Dlatego warto sprawić im tę przyjemność. Przecież wyeksponowany w kadrze maluszek będzie głównie upiększał wnętrze ich serc! No i najpiękniejszych zdjęć z jego narodzin, chrztu czy pierwszych urodzin będzie z pewnością bardzo wiele. Należałoby je więc zaprezentować w odpowiedni sposób. Dlatego właśnie efektowne, oryginalne i eleganckie albumy i ramki są tu niezbędne. 

Należy również dodać, że niektóre ramki są estetycznie dobrane w komplety z puzderkami na pierwszy pukielek i pierwszy ząbek. Niewątpliwie, taki prezent sprawi wiele radości rodzicom. Będą  już bowiem mieli pod ręką szkatułki na przyszłe, najcenniejsze skarby swojej pociechy.

Jednym słowem, mały, rodzinny sklep "Abeille" zaprasza chrzestnych, rodziców, dziadków, pradziadków i wszystkich innych członków rodziny do zapoznania się z całą kolekcją. Tym bardziej, że wszystkie prezentowane upominki zostały wyselekcjonowane z myślą o przekazaniu dziecku tych momentów jego życia, których nie pamięta. Rola każdego wręczonego mu prezentu w tych okolicznościach jest więc niezwykle ważna.

Jeszcze więcej upominków na narodziny, chrzest i pierwsze urodziny dziecka można obejrzeć w witrynie sklepu "Abeille". Wśród nich takie niekonwencjonalne prezenty, jak szkatułki wspomnień noworodka lub skarbonki i pozytywki. Z bardziej tradycyjnych prezentów, "Abeille" proponuje srebrne obrazki (bardzo wysokiej jakości). Ofertę sklepu dopełniają specjalne, okolicznościowe komplety oraz upominki przeznaczone dla starszych dzieci, od 1 do 7 lat wręczane na kolejne urodziny i Pierwszą Komunię. Serdecznie więc zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji.