album wspomnien dziecka

Album wspomnień dziecka w lnianej oprawie

Album wspomnień dziecka w lnianej oprawie

sklep z upominkami dla dzieci

Album wspomnień dziecka w lnianej oprawie – to cenna rodzinna pamiątka. Zawarte w nim zdjęcia na zawsze pozostaną źródłem pięknych wspomnień. I nie tylko dla dziecka i rodziców. Z pewnością, dla przyszłych pokoleń również. Dzięki fotografiom, będą one mogły poznać historię rodziny. W związku z tym, ładny i oryginalny album będzie dodatkową atrakcją. Dlatego, sklep "Abeille" prezentuje dziś jedną ze swoich najciekawszych propozycji: komplet 3 albumów w lnianej oprawie.

Dlaczego ten album jest wyjątkowy?

Na to wrażenie składa się kilka istotnych spostrzeżeń. Po pierwsze, chodzi nie o jeden album, lecz o zestaw 3 albumów. Oprócz tego, komplet jest obudowany pudełkiem, by tworzyć jedną całość. Po drugie, albumy i pudełko są oprawione w len w kolorze écru. Oczywiście, ten element dodaje albumom szczególnej elegancii. Wreszcie, i co najważniejsze, na każdym z albumów można umieścić zdjęcie dziecka. Od razu więc wiadomo, że jest to album na zdjęcia maluszka.

Jednak to nie wszystkie zalety kompletu. Uwagę przyciągają także trzy posrebrzane ikonki, które dekorują grzbiet każdego albumu. Ten dyskretny detal dodaje bowiem całości dziecięcego uroku.

Jednym słowem, komplet 3 albumów bezsprzecznie wyróżnia się spośród wszystkich innych albumów. Czy nie będzie więc przyjemnie włożyć do niego zdjęcia ukochanej pociechy?

Jak spersonalizować albumy?

Jeśli zdjęcia dziecka są już personalizacją, to nie znaczy, że nie można dodać indywidualnej dedykacji. Wręcz przeciwnie. Jest ona bardzo wskazana. Jak to zrobić? Po prostu, wygrawerować tabliczkę. Następnie, tabliczkę będzie można umieścić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

Podsumowując, album wspomnień dziecka w lnianej oprawie jest pięknym prezentem. Przede wszystkim, na chrzest chłopca i dziewczynki. Jeszce więcej oryginalnych albumów można obejrzeć w sklepie "abeille". Godnym uwagi jest fakt, że album dla noworodka cieszy się ogromnym powodzeniem.

 

album wspomnien dziecka

 

Albumy dla niemowląt

abeille.com.pl