Album na zdjęcia z okazji chrztu

Album na zdjęcia noworodka

Album na zdjęcia noworodka 

prezenty na narodziny chrzest roczek

 

Album na zdjęcia noworodka jako upominek na narodziny i chrzest i dziecka – to z pewnością wspaniały pomysł i tego chyba udowadniać nie należy. Każdy bowiem wie, jak wielkie znaczenie mają zdjęcia z wczesnego dzieciństwa.  I jeśli wyeksponuje się je w szczególny sposób – to ich wartość niewątpliwie jeszcze bardziej wzrośnie. Dlatego, mały, rodzinny sklep "abeille", proponuje bardzo oryginalny album na zdjęcia noworodka. Jego elegancja i typowo dziecięcy urok wysuwają na pierwszy plan tak ważne wydarzenia, jak narodziny i chrzest.

Czym się różni prezentowany album dla noworodka od innych?

Przede wszystkim uwagę przyciągają już jego niezwykle eleganckie okładki. Są bowiem oprawione w biały len. Biały kolor jest przecież symbolem niewinności i czystości duszy dziecka, co wyraźnie podkreśla jego przeznaczenie. Następnie, uwagę przyciągają 3 dyskretne i efektowne posrebrzane ikonki zdobiące okładkę.

Godnym też uwagi jest również środek albumu. Na jego pierwszej stronie jest bowiem miejsce na wpisanie informacji dotyczących dziecka. Oprócz imienia, daty i miejsca urodzenia, można również uwiecznić jego wagę i wzrost. Niewątpliwie ten dodatek w efektowny sposób wzbogaci fotograficzne wspomnienia.

Należy dodać, że do albumu można włożyć 48 zdjęć niemowlaka. I co najważniejsze, każde ujęcie można opisać (!) w miejscu pozostawionym obok zdjęcia. Oprócz tego, papier w środku albumu jest bardzo elegancki.

Jak spersonalizować album na zdjęcia?

Na albumie można dokleić wygrawerowaną tabliczkę z dedykacją. Jako opcję, "Abeille" proponuje przykłady pamiątkowych dedykacji o religijnym i niereligjinym charakterze. Oczywiście każdy może z niej skorzystać.

Podsumowując, album na narodziny noworodka jako upominek na narodziny i chrzest dziecka z pewnością będzie bezcenną pamiątką, która zachowa najpiękniejsze chwile z wczesnego dzieciństwa.

Jednak jeszcze więcej upominków dla najmłodszych dzieci można obejrzeć w witrynie sklepu "Abeille". Na przykład, inne eleganckie albumy i ramki na zdjęcia, oryginalne posrebrzane skarbonki, pozytywki, szkatułki na pamiątki noworodka i srebrne obrazki. Dlatego też zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji.

Album na zdjęcia noworodka