album na zdjecia dla niemowlaka

Album na zdjęcia dla niemowlaka

Album na zdjęcia dla niemowlaka

sklep z upominkami dla dzieci

Album na zdjęcia dla niemowlaka – to niezwykle cenny prezent na narodziny i chrzest. Oczywiście, to rodzice uwieczniają pierwsze momenty życia swego ukochanego bobasa. Dlatego sklep "Abeille" proponuje taki upominek, który sprawi im wielką przyjemność.

Komplet 3 albumów w lnianej oprawie

Przede wszystkim, ten album na zdjęcia jest inny niż wszystkie. Dlaczego? Ponieważ:

  • Po pierwsze, składa się z 3 albumów. W ten sposób, całość tworzy jedną księgę.
  • Po drugie, na okładce każdego albumu można umieścić zdjęcie dziecka. Dzieki tej personalizacji od razu wiadomo, że jest on poświęcony niemowlakowi.
  • Po trzecie, grzbiet każdego albumu jest ozdobiony posrebrzaną ikonką w formie wózeczka, misia i konika. Te elementy podkreślają świat maluszka w uroczy sposób.

Godnym uwagi jest również to, że każdy album jest poświęcony innym wydarzeniom z życia noworodka. Jeden zawiera z jego narodzin (Newborn). Następny dotyczy pierwszych, ważnych momentów jego życia (First events). Natomiat ostatni jest przeznaczony na fotografie związane z jego rozwojem (As I grow). Z tego względu, komplet 3 albumów zamieni się w wierną kronikę życia dziecka od momentu jego przyjścia na świat do pierwszych urodzin.

Personalizacja albumu

Oczywiście, taki pamiątkowy upominek wymaga specjalnej dedykacji. W przypadku albumu na zdjęcia, grawerowana jest ona na tabliczce. Co ważne, sklep "Abeille" proponuje wybór różnych sentencji o religijnym i niereligijnym charakterze.

Podsumowując, album na zdjęcia dla noworodka – wydaje się najbardziej odpowiednim prezentem na narodziny lub chrzest. W miarę upływu czasu, ten 3-tomowy zbiór zdjęć będzie nabierał bowiem coraz większej wartości. Dlatego warto podarować to bezcenne źródło pięknych wspomnień i dziecku i rodzicom.

Jeszcze więcej upominków dla noworodka można obejrzeć w sklepie "Abeille". Na przykład, posrebrzane skarbonki, szkatułki na pamiątki, pozytywki, srebrne obrazki i  inne. Podobnie jak album, wszystkie są bardzo eleganckie i oryginalne. Innymi słowy,  zapraszamy. Być może któryś się spodoba!

 

album na zdjecia dla niemowlaka

 

Albumy dla dzieci na narodziny

abeille.com.pl