album na chrzest dla chlopca

Album na chrzest dla chłopca

Album na chrzest dla chłopca    elegancki album na chrzest

Album na chrzest dla chłopca będzie bardzo udanym i trafnym upominkiem. Szczególnie dla rodziców. Będą oni mogli bowiem przechować w nim fotografie z tej unikalnej uroczystości.

Przede wszystkim, prezentowany album przyciąga uwagę swoją wyjątkową prezentacją.

Najpierw trzeba podkreślić fakt, że jego przeznaczenie jest wyraźnie określone już na tytułowej stronie okładki: Dzień Chrztu. Następnym ważnym elementem jest wyeksponowanie na okładce zdjęcia dziecka. Dodatkowo należy również podkreślić jego elegancką oprawę. Srebrne, mieniące się gwiazdki i złote kropeczki nadają szczególnie odświętnego charakteru. Oprócz tego, dyskretny krzyżyk z cyrkonią podkreśla religijny wizerunek ceremonii chrztu.

Wreszcie, jeśli chodzi o wnętrze albumu – to prezentuje się on równie elegancko. Na stronicach kredowego papieru w kolorze écru i pokrytych przeźroczystą folią, można umieścić 54 zdjęcia o wymiarach 10 x 15 cm. Jednak najważniejsze jest to, że jego pierwsza strona jest przeznaczona na wpisanie imion dziecka, daty i miejsca chrztu. Poza tym, rodzice chrzestni też wpisują się do albumu w przeznaczonym dla nich miejscu.  Dzięki temu, album nabiera szczególnego znaczenia. Z pewnością na trwałe zapisze się w historii rodzinnej jako unikalny świadek sakramentu chrztu

Najbardziej godnym uwagi jest jednak fakt, że album można spersonalizować. W jaki sposób? Grawerując okolicznościową dedykację na tabliczce. Ponieważ tabliczka posiada samoprzylepną taśmę, można ją nakleić na albumie w dowolnym miejscu. Należy dodać, że jeśli komuś nie odpowiada angielski tekst "Christening Day" – to można go zakryć większą tabliczką. Tak czy inaczej, dodatkowa personalizacja albumu jest jak najbardziej wskazana.

Oczywiście przedstawiany album może być również upominkiem na chrzest dziewczynki.

Innymi słowy, album na chrzciny każdego dziecka będzie zawsze udanym i trafnym prezentem. Szczególnie dla rodziców, którzy będą mieli pod ręką estetyczne i eleganckie miejsce na zgromadzenie swej unikalnej kolekcji zdjęć z chrztu. Czy nie warto więc im podarować tej kroniki pięknych wspomnień?

elegancki album na chrzest

Albumy na chrzciny i inne okazje dla dzieci

abeille.com.pl