grawer laserowy

Grawer laserowy

Personalizacja grawerem laserowym grawer laserowy

1. Grawer na produktach posrebrzanych wykonujemy laserem. Grawer dedykacji, podany przy zamówieniu, jest bezpałatny. Poza tym nie ma ograniczenia ilości znaków. Tekst do grawerowania dopasowujemy indywidualnie do każdego produktu, alby się ładnie prezentował i aby był czytelny. Dlatego, jeśli przy zamówieniu jest podany zbyt długi tekst, kontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia ewentualnych zmian. Grawerujemy czcionką Monotype Corsiva, której przykład prezentujemy poniżej. Czcionka ta jest lekko ozdobna i czytelna. Możemy wygrawerować dowolną czcionką wybraną przez Państwa, ale przypadku bardzo ozdobnych czcionek prosimy o sprawdzenie czy w przypadku małych liter będzie ona czytelna. W sklepie prawie przy każdym produkcie jest umieszczone zdjęcie z przykładowym grawerem.

2. Grawer inicjałów na sztućcach wykonujemy czcionką  English 111. Przykłady liter podane są na zdjęciu poniżej. Grawer inicjałów na sztućcach jest również bezpłatny. Grawer inicjałów możemy wykonać czcionką również podaną przez Państwa przy zamówieniu.

grawer inicjałów

3. Do wyrobów, na których nie ma możliwości wykonania usługi grawerowania, można zamówić tabliczki na laminacie grawerskim. Są dwie możliwości wybrania tabliczki. Albo z tekstem standardowym np. Na pamiątkę Chrztu Świętego Matka Chrzestna albo z tekstem indywidualnym np. Kubusiowi na pamiątkę Chrztu Świętego Matka Chrzestna. Na stronie naszego sklepu są dwie kategorie. Jedna z dedykacjami o charakterze religijnym  a druga z pozostałymi dedykacjami. Jest tam podanych wiele przykładów dedykacji zarówno cytatów z biblii jak i sentencji. Ponadto wiele innych przykładów dedykacji. 

grawer dedykacji indywidualnej na tabliczce

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji – Maja 882 133 122 

abeille.com.pl